İstanbul Masör

Masör Kamil uzman belgeli ve çeşitli kurumsal firmalarda masazlük üzerine çalışmış kendini geliştirmi profesyonel olarak masörlük yapan ayrıca istanbul masörler arasında saygı duyulan yeri geldiğinde bilgisi alınan çok değerli bir masöz bayan olan Kamil sizlere kaliteli masaj hizmeti sunmaktadır.

Masör Kamil Bey Randevu Telefon Numarası::Offline

BELGELİ TERAPİ UZMANI MArÖZ:

istanbul masör Kamil telefon:Offline

Uyguladığı Teknikler

Klasik Masaj

Sporcu Masajı

Yağlı Masaj

Aroma Terapi Masajı

Spa Masaj

Jakuzi


Aroma terapi masajı, masaj yağını veya uçucu yağları (yüksek oranda konsantre bitki yağları) içeren losyonu kullanan İsveç masaj terapisi
Bir aromaterapi masajı esnasında, Neden insanlar Aromaterapi Masajı?
Aromaterapide kullanılan her esansiyel yağın farklı özelliklere sahip olduğu söylenir. Örneğin, bazıları sakinleşir ve diğerleri enerji verirken kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

Bal Masajı, yüz derisini iyileştirmeye, beslemeye ve iyileştirmeye yönelik doğal içeriklerden işlenmiş doğal bir üründür.yaraları için de bir çare olarak kullanılabilir. Bir başka fayda, yüz derisini maksimuma parlaklaştırmaya yardımcı olmaktır ve yan etkileri yoktur. Bal masajı, pek çok faydası olan proteinler içerir. bal en iyi faydalarından biri de cilt bakımı içindir çünkü bal genellikle maskeler için bir karışım olarak kullanılır. Ve cildi güneşten koruyabilir, böylece cilt gün boyunca sağlıklı ve parlak kalır.

Ayak Masajı Nedir, Ayağınız değerlidir; onlar size bir yıllarca taşırlar ve duruşunuzu korumanıza yardımcı olurlar. Günün sonuna kadar yorgun, kızgın veya şişmiş gibi hissetmek şaşırtıcı değildir. Ayaklarınızı bir ayak masaj spa ile şımartarak hak ettikleri dikkatleri ayağınızı verin. Temel prosedürü öğrendikten sonra, ayaklarınızın ihtiyaçlarına göre özel emmek ve ovuşturmKamil deneyebilirsiniz. Ayak Masajı günümüzde en çok tercih edilen masaj türleri rasındadır.

Spor masaj terapisi, dünya standartlarındaki profesyonellerden hafta sonu koşucularına kadar her çeşit atlete yöneliktir. Spor masaj tekniğinin ayrıntıları sporcunun tercih ettiği spora özgüdür. Vücudun tekrar eden ve sıklıkla agresif hareketlerden aşırı vurgulanan ve vurgulanan alanlara odaklanılması. Spor masaj terapisinin yönleri dengeli bir eğitim rejiminde yararlı bileşenler olarak popülerlik kazanmaktadır. Spor masaj terapisi, olay öncesi hazırlığı geliştirmek ve eğitim sırasında veya bir etkinlikten sonra maksimum performans için iyileşme süresini azaltmak için bir araç olarak kullanılabilir. Sporcular, özel olarak tasarlanmış spor masajının esnekliği artırdığını, yorulmayı azalttığını, dayanıklılığı artırdığını, yaralanmaları önlemeye yardımcı olduğunu ve en iyi performans için beden ve zihin hazırlıklarını yaparken keşfetti.